Сервісне обслуговування басейну

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування басейнів!

Для кожного власника басейну дуже важливо бути впевненим, що плавання приносить здоров’я та задоволення! Басейн – це сімейний центр здоров’я! Тут  піднімається питання особистої гігієни. Ви повинні бути впевнені, що вода в басейні вам не зашкодить і повинна за якістю наближатися до питної.

Вам обов’язково необхідно ретельно стежити за якістю води в басейні і підтримувати всі необхідні умови її утримання.

Якщо ви дбайливо ставитеся до свого здоров’я, то підтримуйтехімічно збалансований стан води – це захистить вас від ефекту «червоних очей» і роздратування чутливої шкіри, а так само від вицвілих купальників і шкідливого впливу на волосся),

Якщо у вас є маленькі діти, вода повинна бути приведена до норми  . Як відомо, при купанні дитина ковтає до 100 гр. води.

Завдяки сучасним комплексним засобам для обслуговування басейнів виробляти хімічну очистку води плавальних басейнів і доглядати за чашею стало просто. Але все ж періодичне сервісне обслуговування басейнів краще довірити професіоналам для попередження збоїв уроботі обладнання яке може привести до погіршення якості води та поверхні чаші басейну. Неправильне поводження з хімічнимиреагентами при обробці води в басейні може так само негативно позначитися і на стані вашого самопочуття.

Якщо, наприклад, ви їдете у відпустку, або просто немає часу на самостійне обслуговування басейну, а хочете  щоб вода в басейнібула кришталево чистою, саме час звернутися до професіоналів.

На кожен басейн, що знаходиться на сервісному обслуговуванні, заводиться персональна карта , де ведеться облік всіх робіт і витрат хім. реагентів. Спеціаліст по сервісу приїжджає на об’єкт з усім необхідним інструментом і несе відповідальність за обладнання, що обслуговується.

Обслуговування басейну включає в себе:

– перевірку води на вміст хім. реагентів за допомогою  спеціальноготестера;

-промивка клапанів від бруду;

-додавання хім. реагентів;

– зворотнє промивання фільтра;

– мийку ватерлінії;

– чищення басейну донним пилососом;

– регулювання роботи таймерів автоматичного контролю фільтрації та знезараження;

– перевірку стану фільтрів грубого очищення;

– діагностику та ремонт обладнання і допоміжних механізмів;

Виїзд фахівця одноразово за бажанням клієнта, а також сервісне обслуговування 2-4 рази на місяць.