Фаворит

Скловолоконі басейни (стаціонарні).

Виготовляються повністю з водонепроникного матеріалу, що грає роль гідроізоляції. Ймовірність протікання такого басейну наближена до нуля.
Скловолоконний басейн встановлюється легко і швидко, однак необхідна певна професійна підготовча робота, наявність під’їзду для вантажної машини та підйомного крану до місця монтажу чаші.Саме місце монтажу потребує також певної підготовки, згідно інструкції виробника.До місця встановлення басейна завчасно підводяться відповідні комунікації: світло, вода, каналізація.
Форми і розміри скловолоконного басейну погоджуються завчасно з виробником.
Чаша басейну не вбирає бруд, без наслідків переносить спеку і холод, зберігає форму та має високу механічну міцність. Виготовляються басейни з матеріалу армованого скловолокном, який вже багато років застосовують у суднобудуванні у зв’язку з його гнучкістю і високою міцністю. Він відмінно підходить для плавальних басейнів, завдяки тому, що дає можливість монтувати в басейн заставні для необхідних технічних елементів.
У стандартному виконанні скловолоконні басейни можуть бути оснащені вбудованими сходами різної форми. Стінки басейну зберігають свою форму, залишаються плоскопаралельними і мають гарну теплоізоляцією.
Складається скловолоконий басейн з готового цільного корпусу, який, завдяки невеликій вазі легко транспортується. Купуючи подібний басейн, ви отримуєте басейн з унікальними властивостями і відмінними експлуатаційними показниками. Скловолоконий басейн стійкий до холоду та спеки, має високу міцність, не має ковзких поверхонь і не вбирає бруд.

Деякі особливості скловолоконих басейнів:
В результаті замерзання більшість грунтів розширюються, тиск грунту збільшується, і може досягати декількох десятків тонн на метр квадратний, що нерідко приводить до видавлювання чаш басейнів. Всі скловолоконні басейни з композитних матеріалів, мають спеціальну форму, що запобігає видавлювання басейну з грунту.
Для того щоб уникнути виштовхування, необхідно залишати басейни на зиму заповненими водою.

Монако 13

Монако

Атлантида 10

Аквапарк

Версаль

Корсика

Гідропарк

Олімпік

Атлантида 8

Женева

Корвет

Парус

Мустанг

Атлантік

Амазонка

Атлантида

Фенікс

Лотос 1

Лотос 2

Міраж 1

Міраж 2

Ромашка

Балі

Каліпсо 1

Каліпсо 2

Глорія 1

Глорія 2

Купель